Офіційне відео на спільну композицію гуртів Loreleya та YouCrane «Тато»

Loreleya Лорелея YouCrane Тато кліп відео clip video
Фото: кадр з кліпу

За словами лідера гурту Лорелея Олександра Лозовського, ця композиція була придумана влітку 2014 року. Поштовхом для її написання послужив шлейф трагічних подій в Україні.

Олександр Лозовський: «Кліп cкладений із документальних зйомок зі студій «211» та «Crystal Sound», а також з художньої частини, відзнятої в зимовому лісі. Герой відео шукає вихід з лісу, і просить небеса допомогти, хоч пісня дещо про інше… Всією відеочастиною займалася Анастасія Монастирська, за шо їй велике спасибі».

Як стало відомо MusicInUA, гурт Loreleya виношує плани щодо запису нового альбому, проте конкретну дату його виходу музканти озвучувати не беруться. Втім, цілком можливо, що пісня «Тато» стане не єдиною спільною композицією Loreleya та YouCrane на ньому.

Олександр Лозовський: «З YouCrane ми працюємо давно, допомагаємо одне одному в концертах та записах. Костя Шелудько (фронтмен YouCrane, який виконав ударну партію в нещодавно екранізованій композиції – прим. ред.), наприклад, заспівав у різдвяній пісні «Радуйся», а я трапляюся на їхньому новому альбомі «Again»: хто не чув – обов’язково зацініть. Я дуже вдячний долі, шо познайомила нас і сподіваюся на подальшу співпрацю».

Офіційний кліп на пісню «Тато»: