Один В Каное випускають дебютний альбом та їдуть у тур на його підтримку

Один В Каное тур квитки Atlas Ірина Швайдак
Фото: з офіційної спільности гурту у ВКонтакте

На п’ятому році свого існування гурт Один В Каное готовий підсумувати творчі надбання у вигляді першого офіційного альбому. Платівка, реліз якої очікується вже у січні, міститиме близько тридцяти композицій.

«У січні 2016-го року очікуємо вихід нашого першого студійного альбому. Його формат буде досить незвичним: до нього увійдуть близько тридцяти композицій, написаних протягом п’яти років існування нашого гурту. Можна сказати, що це буде навіть два повноцінних альбоми, об’єднаних під однією обкладинкою», – розповіла MusicInUA фронтвумен колективу Ірина Швайдак.

За її словами, найближчим часом варто очікувати презентації відразу двох композицій із майбутнього лонгплею.

«Найближчим часом презентуємо дві пісні зі складу альбому: з першої і другої його частини. Пісні будуть представлені в хронологічному порядку – від наших перших творінь до останніх. Така послідовність видається нам дуже органічною, вона відображає розвиток та хід думок нашого гурту», – пояснила Ірина.

На підтримку альбому відбудеться тур 22 містами України.

«Взимку наступного року розпочинається всеукраїнський тур гурту Один В Каное, присвячений виходу першого студійного альбому.
В рамках туру у 22-х містах України відбудуться сольні концерти. На них гурт зіграє пісні, які написались, заспівались і полюбились слухачами за весь час існування Один В Каное.
Концерти містами України стануть логічною крапкою для гурту після п’яти років творчості. Після туру музиканти планують приступити до роботи над новим повноцінним альбомом», – зазначено в анонсі турне.

Розпочнеться тур 24 січня із концерту Один В Каное у столичному клубі «Atlas» (купити квитки), а завершиться 14 березня виступом у рідному для гурту Львові.

Повний розклад туру Один В Каное:

24 січня – Київ
26 січня – Чернігів
27 січня – Суми
28 січня – Харків
30 січня – Дніпропетровськ
31 січня – Полтава
3 лютого – Черкаси
4 лютого – Кіровоград
6 лютого – Запоріжжя
11 лютого – Миколаїв
12 лютого – Херсон
13 лютого – Одеса
17 лютого – Вінниця
18 лютого – Житомир
24 лютого – Ужгород
26 лютого – Чернівці
27 лютого – Івано-Франківськ
3 березня – Рівне
4 березня – Тернопіль
5 березня – Хмельницький
12 березня – Луцьк
14 березня – Львів