Один В Каное відзначать своє десятиріччя ювілейним туром

Наразі оприлюднено лише дату столичного концерту, але перша частина турне охопить більше 20 українських міст.

Наступного року львів’яни Один В Каное святкуватимуть десятиріччя творчої діяльності. І з цієї нагоди анонсували святковий тур.

«Перша половина туру стартує вже наступної весни. Один В Каное виступлять у більш ніж 20 містах України. Нову програму почують: Київ, Харків, Полтава, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Черкаси, Вінниця, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів та інші міста», – зазначають у прес-службі колективу.

Наразі ж відомо дату київського концерту – 18 березня, МЦКМ (Жовтневий палац). Вартість квитків – від 330 грн. Купити їх можна за посиланням.

Нагадаємо, гурт Один В Каное було засновано у 2010 році у Львові. Відтоді музиканти встигли побувати із сольними концертами у більшості великих українських міст та виступитина численних музичних фестивалях. Зараз до складу колективу входять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та барабанщик Ігор Дзіковський.

За час свого існування колектив розродився лише одним (хоча й подвійним) альбомом з такою ж назвою – «Один В Каное» (2016). Його послідовника колектив обіцяв випустити ще восени 2018 року, проте відклав реліз на невизначений термін через перфекіонізм його творців.

Додамо, що у січні 2019 року Один В Каное випустили перший у своїй відеографії виднограй на сингл «У Мене Немає Дому», який за десять місяцв без накруток і штучного збільшення переглядів подивились 4,6 мільйони разів.