«Один москальський х*й» вкрав пісню Христини Соловій

Тепер черговий московитський недорепер тероризує співачку та її юристів, намагаючись легалізувати вкрадене.

Просто хрестоматійний приклад поповнення «культурної скарбниці» московії за рахунок українських митців відбувається прямо зараз. Цього разу жертвою великороських «запозичень» стала Христина Соловій.

«Один москальський хуй, який називає себе репером, спаплюжив мою пісню, спотворив мій голос і навалює з нею свій русскій реп у тіктоках та ютубі. Тепер тероризує моїх юристів, команду і команди інших артистів, щоб очистити права», – написала сьогодні, 19 лютого, співачка у своїх соцмережах.

Скриншот твіттера мисткині.

За словами Христини, родзинкою цієї ситуації є особлива нахабність московита.

«Просто вкрав, присвоїв моє без дозволу і тепер я маю “поділитись” офіційно?! Чим не путінська стратегія відбирати території та присвоювати українську культуру?», – наголошує співачка.

Мова йде про дебютний сингл Христини «Тримай», що став частиною її альбому «Жива Вода» (2015). Спотворена вокальна партія приспіву саме цієї композиції й звучить у москальського гівнорепера Паші Ізотова.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня 2021 року розгорівся скандал, коли російський YouTube Music «анексував» українських артистів.

 

Підписуйтесь на нас у соцмережах, щоб не пропустити нічого цікавого зі світу української музики!

MusicInUA_button