Одесити пернатый змей зняли лайв-відео на нову пісню «Ти І Є»

Це уже другий оприлюднений сингл із майбутнього міні-альбому колективу.
пернатый змей Максим Ячмінь Ти І Є відео наживо Камінь Сергій Жадан Найголовніше
Фото: надане прес-службою проекту

Сьогодні, четвертого липня, одеський музичний проект Максима Ячміня презентував новий сингл «Ти І Є» разом із лайв-відео на нього.

«”Ти І Є” – без перебільшення, новий виток у розвитку гурту. Робота над піснею почалась у той період, коли пернатый змей (назва проекту пишеться з маленьких літер. – Прим. ред.) прийняли рішення припинити концертну діяльність на рік і створити щось кардинально нове – у першу чергу для себе.
“Ти І Є” пережила декілька принципових змін, у тому числі і зміну мови виконання», – повідомляють у прес-службі колективу.

Цікаво, що після завершення студійної роботи над цією композицією, склад пернатого змея зазнав змін.

«Перед новими музикантами була поставлена задача грати наживо абсолютно увесь матеріал, включаючи сингл “Ти І Є”, що було успішно реалізовано – під час live-виступу не використано жодної “підкладки» чи “плейбеку”», – додають у прес-службі проекту.

Лайв-відео синглу «Ти І Є»:

Зазначимо, що візуалізована композиція увійде до майбутнього ЕР одеситів, що має назву «Камінь» та вихід якого заплановано на кінець літа. На підтримку цього міньйону пернатый змей готують нову програму, концертна презентація якої відбудеться восени.

Нагадаємо, у лютому проект Максима Ячміня презентував композицію «Найголовніше» на слова Сергія Жадана.

За матеріалами: прес-служби гурту

Один коментар “Одесити пернатый змей зняли лайв-відео на нову пісню «Ти І Є»

Comments are closed.