Одесити JULINOZA випустили уже третю платівку за цей рік

Новий альбом «I AM RIFF» є наступником березневого міні-альбому «I Want To Fly» та квітневого лонгплею «The Conductor Of Imagination».
JULINOZA I AM RIFF Юлії Запорожець Ігорь Чеботарьов
Фото: надане прес-службою гурту.

Позавчора, четвертого липня, у день народження фронтвумен гурту JULINOZA Юлії Запорожець, одеський колектив презентував новий альбом «I AM RIFF».

До його складу потрапило вісім композицій, у тому числі і добре знайомі прихильникам творчості джаз-гурту сингли «Город» та «I’m OK».

За словами музикантів, назва платівки має викликати асоціації із морським рифом а також відсилає до фундаменту композицій цього лонгплею.

«У тeматиці пісeнь затронуті вічні тeми пошуку сeбe та свого шляху, роздуми на теми буття та небуття, де фантасмагоричні сили природи розкривають таємниці нашого всeсвіту», – відкривають завісу платівки учасники гурту.

Родзинкою нового альбому JULINOZA є електронне звучання та насичена музична колористика (співи пташок, китів, імітація гудків кораблів тощо).

Ознайомитись із лонгплеєм «I AM RIFF», серед іншого, можна і на офіційному Ютюб-каналі одеситів.

Також цифрову копію платівки можна купити в Google Play та iTunes.

Зазначимо, що свіжооприлюднений альбом став третім за рахунком «великим» релізом дуету Юлії Запорожець та Ігоря Чеботарьова у 2018 році: на початку березня одесити випустили міні-альбом «I Want To Fly», а вже 23 квітня відбувся реліз лонгплею «The Conductor Of Imagination».

Нагадаємо, на початку січня відбувся реліз англо-української пісні «Hto Ya?», із якою колектив брав участь у Національному відборі пісенного конкурсу «Євробачення 2018».

За матеріалами: прес-служби гурту.