Одесити JULINOZA випустили сингл із потужним меседжем

Реліз пісні «Your Name» відбувся у форматі лірик-відео. Також до синглу потрапила красива акустична версія цієї емоційної композиції.

Гурт JULINOZA, що творить сучасний джаз з домішками електроніки, оприлюднив лірик-відео до свого нового синглу «Your Name».

«У кожного, хто з’являється на цій планеті, є священне ім’я, яке оберігає його протягом усього життя. Система, в якій ми живемо, іноді намагається знищити сакральну силу імені. У гонитві за статусом у суспільстві з легкістю можна втратити себе. Але ніколи не можна забувати свою вищу мету – як саме ти можеш бути корисним світові, створюючи щось прекрасне», – коментує основний посил цієї пісні фронтвумен гурту Юлія Запорожець.

Повідомляється, що композиція була написана для участі у нацвідборі «Євробачення 2020» і, за словами її авторки, є «маніфестом про самоідентифікацію особистості у нашому світі».

«У пісні йдеться про важливі теми прав жителей нашої планети, гендерної ідентичності, самовизначення в соціумі», – зазначають у таборі колективу.

Сингл «Your Name» представлено у форматі лірик-відео, автором якого стала Катя Кіртока.

Також до синглу увійшла красива акустична версія цієї пісні.

Нагадаємо, що наприкінці квітня JULINOZA масштабно візуалізували свій минулорічний хітовий сингл «Моє Місто», представивши відразу три відео до нього – «традиційний» кліп, сферичний кліп та лірик-відео.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button