Одесити JULINOZA присвятили пісню містам, що в глибині людських душ

За словами музикантів, сингл «Моє Місто» відкриває нову сторінку у їхній творчості.

Одеський альпоп/ньюджаз-гурт JULINOZA представив новий сингл «Моє Місто», яким розпочинає новий етап у своїй творчості.

«Після таких телешоу як “Національний відбір на Євробачення” та “Голос Країни” ми шукали та визначалися зі стилем, з концепцією гурту і, я гадаю, саме зараз її знайшли», – коментує появу пісні фронтвумен гурту Юлія Запорожець.

У прес-службі гурту акцентують увагу на тому, що після містичних музичних сповідей, як, наприклад, у пісні для «Євробачення» «HTO YA?», у композиції «Моє Місто» можна почути мажорні гармонії та танцювальні рифи, які плавно перетинаються з небанальними барабанними ритмами та цікавими композиторськими рішеннями.

«Трек “Моє Місто” присвячується усім містам, які зустрічають своїх рідних та гостей з розкритими обіймами. Ідея пісні полягає у тому, що в кожного із нас є своє справжнє місто і воно знаходиться в глибині душі. Головне – його знайти, бо лише так можна вiднайти істину та відповіді на усі питання: треба вірити у себе і йти до своїх мрій», – додають учасники JULINOZA.

Сингл «Моє Місто»:

Нагадаємо, у грудні минулого року JULINOZA представили арт-відео на пісню «Riff», творцями якого стали учасники креативної команди творчої майстерні «ҐЕРЦЬ».