O.Torvald зняли креативний ролик на підтримку двох київських концертів

O.Torvald For Girls For Boys Sentrum
Фото: стоп-кадр із ролика

Рок-квінтет на чолі із Євгеном Галичем з неабиякою вигадливістю підійшов до промоції двох грудневих концертів у Києві. Минулої середи музиканти презентували в інтернеті промо-ролик на їхню підтримку, який було знято у стилістиці містичного трилера.

«Кожен з нас лише шафа, в якій зберігаються скелети, і в кожного вони свої… Більшість краще тримати під замком», – сказано в епіграфі до відео.

Промо-ролик на підтримку концертів «For Girls/For Boys» (обережно, у відео нецензурна лексика):

Нагадаємо, у вересні O.Torvald повідомил ипро намір зіграюти у Києві окремі концерти для дівчат та хлопців.

Євген Галич, фронтмен O.Torvald: «Це нормальна світова практика, коли гурт грає два концерти підряд, бо зала не може вмістити усіх бажаючих за один виступ. Та це не просто два концерти: ми вирішили розважитися і зробити 11 грудня концерт виключно для дівчат – там будемо грати красиві пісні про кохання, особливо красиво виглядати. А 12 грудня ми зробимо концерт для хлопців. Для них готуємо «важку» програму, «рубілово», суцільний треш і угар – звучатимуть бойовики. Але, звичано, ніхто не забороняє дівчатам, якщо вони хочуть послухати «рубілово», приходити 12 грудня, а хлопцям, якщо вони хочуть підчепити когось – приходити 11 грудня. Буде круто!».

До речі, на «дівчачий» концерт рокери просять представниць прекрасної статі прийти у красивих сукнях – як на побачення.

«Це буде концерт, на якому ми б хотіли бачити дівчат у красивих сукнях. Хочемо, щоб вони прийшли до нас на побачення. Це буде ніжний, а тому незвичний для O.Torvald концерт. Обіцяємо справжні почуття, чесні погляди і трохи недомовок в кінці. Все це невластиво нам, тому особливо цікаво», – інтригують рокери.

Квитки на концерти можна придбати за посиланнями: «For Girls» та «For Boys».

Під час шоу O.Torvald планують презентувати нові відеокліпи, а також пісні із майбутнього альбому, роботу над яким почали цього літа. Спеціально для своїх фанів музиканти проведуть перед концертами meet&greet.

За матеріалами: Top Media Communication

Один коментар “O.Torvald зняли креативний ролик на підтримку двох київських концертів

Comments are closed.