O.Torvald стали найпопулярнішою фестивальною командою країни

Цього року музиканти зіграють більше 20 фестивальних сетів в Україні та Європі.
O.Torvald Євген Галич
Фото: надане прес-службою Top Media Communication / © Надя Белік

Український рок-гурт O.Torvald цього року розпочав фестивальний сезон у травні, а закінчить – у жовтні. Загалом музиканти зіграють більше 20 фестивальних сетів. На сьогодні O.Torvald окрім Києва також завітали із концертами до Одеси, Тернополя, Львова, Тростянця, Луцьку, Каменець-Подільскому, Вінниці, Дніпропетровська, Івано-Франківська, а також до Польщі та Угорщині.

Євген Галич про цьогорічні музичні фестивалі: «Найчастіше сьогодні мене питають: чи відрізняються українські та європейські фестивалі? Звісно, так. Бо там усе напрацьовано і відшліфовано роками – і побутові умови, і логістика трансферів, і монтажу й демонтажу сцени – усе досконало. Та все ж черга з дівчат до нашої гримерки в Україні трохи більша».

Також фронтмен O.Torvald розповів про свої враження від перебування на цьогорічному фестивалі «Sziget» та порівняв його із вітчизняними:

«Якщо ж повернутися до серйозних речей – цього року ми були на одному із найбільших європейських фестивалів – «Sziget», де зібралося 90 000 людей. Так от, усі ці 90 000 у будь-якому стані – дуже позитивні, я не бачів жодного конфлікту на «Sziget» Подібну атмосферу я відчув на Zaxidfest…. Тож, ми з кожним роком зростаємо».

Окрім того музикант відзначив і інші музичні фестивалі України:

«А ще мене просто порвав цього року фестиваль «Бандерштат», який довго був маленьким локальним фестивалем, а тепер став великим, класним, з крутою організацією.
Ну, і, звісно, – Z-Games, яки відродились на новому місці. Я чекав, що вони будуть, бо Z-Games – це особлива атмосфера фестивалю на березі моря. Дуже круто, що вони побудували подібні сцени і взагалі локацію, як колись у кримській Поповці, тож, було відчуття, що повернувся до свого улюбленого місця».

Нагадаємо, у квітні вийшов «урбаністичний» кліп O.Torvald на пісню «Это Все», а через кілька тижнів з’явилася і україномовна версія екранізованої композиції.

За матеріалами: прес-служби Top Media Communication