O.Torvald представлять Україну на «Євробаченні 2017»

Сьогодні, 25 лютого, українці обрали артиста, який представлятиме країну на престижному пісенному конкурсі.

Столична рок-п’ятірка O.Torvald здобула перемогу у фіналі національного відбору на «Євробачення 2017». Номер Жені Галича і його команди вразив глядачів та членів журі.

«Пісня про те, що час – єдине, що не можна повернути. Неможливо прожити двічі одну й ту саму мить, варто цінувати кожну хвилину разом зі своїми рідними, близькими, друзями. Пам’ятати й поважати минуле чи мріяти про майбутнє – важливо, та відчувати життя прямо зараз – найголовніше. Цінність часу неможливо перебільшити. Варто кожен день говорити дружині, що любиш її, дзвонити батькам, знаходити час для дитини, робити свою справу, боротися за свободу своєї країни. Невідкладно. Тут і зараз. Не втрачаючи час», – повідав ідею композиції «Time» фронтмен O.Torvald.

Додамо, що за право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі сьогодні, 25 лютого, боролися також гурт Сальто Назад (з піснею про сімейні цінності «О, Мамо»), ILLARIA, Melovin, Rozhden та поп-співачка TAYANNA.

Нагадаємо, що пісенний конкурс Євробачення 2017 проходитиме в Києві з 9 по 13 травня на території Міжнародного виставкового центру. У конкурсі візьмуть участь представники 43 країн.