O.Torvald назвали дату виходу нового альбому

Також рокери анонсували вихід трьох синглів до його появи.
O.Torvald Євген Галич Олександр Солоха
Фото: з офіційної спільноти гурту Facebook / © Арсен Дродзаєв

Гурт O.Torvald повідомив дату випуску свого п’ятого номерного альбому.

За словами учасників колективу, поки що не названа платівка побачить світ першого вересня та «передаватиме масштабну атмосферу і настрій великого музичного фестивалю».

«Працюючи над цим альбомом, ми зрозуміли, що найголовніше для O.Torvald – це свобода і гармонійний внутрішній стан. Роби, те що хочеш, і саме тоді це буде цікаво людям. Ми і робимо. Цей альбом принципово відрізняється від попередніх наших робіт – це інша музика, це суцільний позитив і ніяких сопливих страждань. Будуть танці, квіти, кохання та різнокольорові спалахи. Це буде справжній музичний наркотик.
Я прагну, щоб люди, які слухатимуть нашу музику, відчули на собі той стан, в якому ми її писали – чесну ейфорію життя. Любов до музики та людей. Ми, звісно, лишаємо за собою право на важкі гітарні рифи, проте точно додамо позитиву і танців», – розповідає фронтмен O.Torvald Євген Галич.

У колективі стверджують, що платівка матиме «принципово нове звучання, оскільки більшість треків пишуться нетрадиційним для команди способом, коли первинним інструментом є не гітара, а клавішні, які задають мелодію.

Олександр Солоха, барабанщик O.Torvald: «Вже кілька місяців ми маємо власну музичну базу в Києві, де проводимо багато часу, де маємо той час на експерименти й втілення ідей, де пишемо новий матеріал. Цей альбом буде відрізнятися від попередніх наших робіт, і мені це подобається. Буде більше електронної музики, танцювальних треків, проте ми не забуваємо і про гітари. Я вчуся відтворювати електронні ритми вживу, це досить складний, але дуже цікавий для мене досвід».

Знайомити своїх прихильників із новим матеріалом колектив почне вже влітку. Музиканти обіцяють випускати новий сингл кожного місяця. Перший із них побачить світ вже у червні. Також стало відомо, що вихід п’ятої номерної платівки O.Torvald буде підтриманий всеукраїнським туром. Його деталі будуть відомі пізніше.

Нагадаємо, столична презентація альбому відбудеться 15 жовтня у концертній залі «Stereo Plaza». Цікаво, що цей захід рокери анонсували ще минулого грудня, за десять місяців до виступу.

За матеріалами: Top Media Communication