O.Torvald анонсували концертну презентацію п’ятого альбому

Івент запланований на 15 жовтня наступного року.
O.Torvald Stereo Plaza концерт презентація купити квитки 15 жовтня
Фото: надана прес-службою гурту

Рокери O.Torvald заздалегідь анонсували великий сольний концерт у київській концертній залі «Stereo Plaza». Виступ музикантів відбудеться 15 жовтня та буде присвячений лайв-презентації майбутнього, п’ятого, студійного альбому.

«15 жовтня 2016 року український гурт O.Torvald вийде на сцену найбільшого концертного майданчика країни – «Stereo Plaza». Це буде наймасштабніше шоу за [усю] історію гурту. Музиканти представлять публіці новий альбом, над матеріалом для якого працюють вже півроку», – повідомляють у прес-службі колективу.

Перші деталі майбутнього концерту та інформацію про перебіг роботи новою платівкою лідер гурту Євген Галич повідомить вже у лютому 2016 року.

Квитки на жовтневий концерт O.Torvald у «Stereo Plaza» коштують від 200 до 600 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, 11 та 12 грудня у клубі «Sentrum» O.Torvald зіграли два аншлагових концерти для дівчат та хлопців. А майже за два місяці до цього, 19 жовтня, музиканти презентували офіційний кліп на пісню «Крик»:

Екранізована композиція стала частиною альбому «Ти Є», який потрапив до 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.

За матеріалами: Top Media Communication