Новий кліп Океану Ельзи на пісню «Життя Починається Знов»

Океан Ельзи Життя Починається Знов кліп
Фото: стоп-кадр з кліпу

Сьогодні, 24 вересня, на офіційному YouTube-каналі групи відбулася презентація відеороботи на другий сингл майбутнього альбому Океану Ельзи «Життя Починається Знов».

У прес-службі колективу повідомляють що жанр відео можна визначити як поєднання двох форматів – короткометражного фільму та соціальної реклами.

Загальна ідея кліпу народилася у Святослава Вакарчука під час обговорення зйомок з Володимиром Шкляревським (режисер-оператор) та Віталієм Климовим (продюсер зйомок).

«Під час обговорення мені на думку спала така класична порівняльна картина між тим, як поводять себе люди старшого віку в Україні та люди такого ж віку в західному світі. У нас незалежно від соціального статусу, матеріального достатку, старші люди почуваються більш пригніченими, ніж на Заході, чи, наприклад, в Індії, де рівень життя подекуди значно нижчий, ніж у нас. Отже, справа не стільки і не тільки в добробуті, матеріальному забезпечені, а в більш відкритому, щирому ставленні до життя та у таких базових цінностях, як особиста внутрішня свобода і взаємоповага незалежно від віку, статусу та поглядів.
Цим нашим відео хотілось показати, що незалежно від того, як складаються обставини – у кожного особисто та у суспільстві у цілому – є привід над чим задуматись, що згадати, проаналізувати та не має жодного приводу нічого не робити. Адже, на мою думку, щасливими стають ті, хто за жодних обставин не опускає руки», – говорить про нову роботу лідер Океану Ельзи.

Кліп «Життя Починається Знов»:

Зазначимо, що зйомки відео проходили цього літа під Києвом. Усі запрошені актори дуже щиро і відверто поставились, насамперед, до самої ідеї і навіть божевільна спека не завадила роботі.

У зйомці масової фінальної сцени – концерт Океану Ельзи, на якому зустрічаються одні з героїв кліпу після багатьох років розлуки – взяли участь фани групи.

Нагадаємо, що спочатку Океан Ельзи обіцяли презентувати цей відеокліп наприкінці серпня.

За матеріалами: прес-служби гурту