Новий альбом The Maneken буде представлено на столичному концерті у листопаді

Того вечора на сцену Sentrum також піднімуться The Elephants, BSB та ONUKA.
the-maneken-yevgen-filatov-sentrum-sale-kontsert-kupyty-kvytky
Фото: надане прес-службою проекту

Музичний проект Євгена Філатова, який останнім часом більше відомий широкому загалу своєю продюсерською діяльністю, готується представити свіжий лонгплей. Його концертна презентація відбудеться десятого листопада у столичному клубі Sentrum.

«Новий альбом – концептуальна трилогія, яка розкриває усі грані звучання The Maneken. Розширений склад – вибухова суміш із сонячного фанку, стильної електроніки, соулу та диско. Справжнє музичне буйство – оживша мрія по 70-м, у яких нас не було», – пишномовно зазначено у описі до події.

Повідомляється, що того вечора компанію на сцені Євгену та музикантам його гурту складуть колеги по музичному цеху, що відзначилися фічерингами на платівці «Sale». Серед них – The Elephants, Brunettes Shoot Blondes та ONUKA.

Квитки на концерт можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, п’ятий номерний лонгплей свого проекту The Maneken Євген Філатов вирішив випускати «порційно». Його перша частина – «Sale 30%» – побачила світ на початку грудня 2015 року. Наступна – «Sale 60%» – була представлена на суд слухачів у травні цього року.