I Have I Need презентували альбом про «війну та любов»

Матеріал до платівки писався вокалістом гурту під час служби у Збройних силах України.
I Have I Need War And Love новий реліз LP Василь Сафрюк
Фото: із офіційної сторінки гурту у ВКонтакте

Нещодавно чернівецькі інді-рокери I Have I Need представили другий лонгплей «War And Love».

Як розповіли учасники колективу, вокаліст гурту Василь Сафрюк писав пісні до альбому, перебуваючи у лавах української армії.

«Матеріал до альбому писався вокалістом в армійській атмосфері. Після його повернення ми вирішили якось цікаво подати [матеріал]. Почали співпрацювати із різними хорошими музикантами, вигадувати всяке… Але так і не змогли реалізувати всі наші “геніальні” ідеї. І тут ми собі подумали: а чому б не перестати ускладнювати собі життя і не зробити, як в старі й добрі часи – записати усе одним сетом – чесно, без правок і спроб, з тими емоціями, які є насправді? Результатом і став наш альбом. Хороший він, чи ні – судити не нам. Ми просто надіємося, що наша робота залишиться не тільки у наших серцях», – йдеться на сторінці гурту у Facebook.

Платівка містить вісім треків, два з яких україномовні, а інші – виконані англійською.

«Важко було повірити, що ми, все таки, це зробили. На нашому шляху було багато перепон, але зібравши усі сили, ми все ж їх подолали. І це завдяки вам, дорогі наші слухачі!», – кажуть учасники I Have I Need.

Прослухати та легально завантажити новий реліз чернівецького дуету можна на офіційному Саундклауді гурту:

Зауважимо, що попередня студійна платівка дуету під назвою «It’s Time» побачила світ у 2014 році. Крім двох лонгплеїв у творчому доробку інді-рокерів ще є три міні-альбоми: «Midnight» (2012), «One Year For A Dream» (2013) та «No Time For Space» (2013).

Нагадаємо, у лютому на MusicInUA відбулася прем’єра дебютного лонгплею чернівчан 7 a.m..