Названо пeрeможців прeмії The Best Ukrainian Metal Act 2016

Вдруге кращим мeтал-гуртом країни визнається команда із Горлівки.
Jinjer
Фото: з офіційної спільноти Jinjer у Facebook

Учора, десятого грудня, у столичному клубі «Бінго» відбулося вручення премії The Best Ukrainian Metal Act. Цього року,  як і у 2013-у, головну статуетку глядачі віддали прогресивним металкорщикам із Горлівки – гурту Jinjer (на фото).

«Друзі! Київ! Вчора увечері ви подарували Jinjer щось неймовірно важливе! Величезне спасибі за вашу підтримку і визнання. Складно описати, наскільки це для нас важливо!», – йдеться на офіційній сторінці Jinjer у ВКонтакте.

Додамо, що за звання «Кращого українського метал-гурту» окрім переможців цьогоріч змагалися MORTON, The Nietzsche, 1914, AGHIAZMA, Psionic Arc та Septa.

До речі, кліп Jinjer «I Speak Astronomy» експерти назвали кращою відеороботою. Таким чином, горлівські музиканти взяли дві статуетки з трьох.

Відеокліп «I Speak Astronomy»:

Кращим метал-альбомом журналісти спеціалізованих видань назвали лонгплей одеського гурту Septa.

Нагадаємо, що платівка «Sounds Like Murder» була представлена зовсім нещодавно – в останній день осені. Саундпродюсером LP виступив Сергій “KNOB” Любинський.

«Неймовірно, але факт. “Sounds Like Murder” став найкращим важким альбомом України. До такого висновку прийшли музичні журналісти, критики і експерти. Об’єктивніше і бути не може. У глибині душі ми дуже сподівалися, але все ж ставилися до цих сподівань із побоюванням, аби знову не розчаруватися… Але тепер нашій радості немає меж! Ми дуже старалися і це помітили», – прокоментували свою перемогу одесити у офіційній спільноті Septa у ВКонтакте.

Зауважимо, що у лонг-листі премії були представлені практично усі альбоми і EP, а також відеокліпи, опубліковані українськими метал-гуртами в період із рношого грудня 2015 року по рношн грудня 2016.