Наживо! IGR KSTK – «Crooked Sly Fingers»

Лайвова версія дебютного синглу мелітопольського музиканта.
IGR KSTK Crooked Sly Fingers live video
Стоп-кадр з відео

Учора у мережі з’явилося концертне відео на пісню IGR KSTK «Crooked Sly Fingers». Зафіксував живе виконання цієї композиції Shepel Sanchezzz.

Зазначимо, що IGR KSTK – сценічне ім’я мелітопольського музиканта Ігоря Костюка. Якийсь час він був відомий як вокаліст гурту The Outland, утім з минулого року випускає музику як one-man band, а «Crooked Sly Fingers» є його першою сольною роботою.

Нагадаємо, що на початку березня побачив світ дебютний міні-альбом IGR KSTK «The Kingdom». Над трипісенним релізом музиканту допомагали працювати Артем Алтунін (працював із Half Dub Theory, Pur:Pur, Sunsay) та Костянтин Чалих (відзначився роботою з Мои Ракеты Вверх, 7раса, Sunsay, Земфира).

«EP «The Kingdom» – це три треки про темні і складні часи. Про те, як важливо бути сильним тут і зараз. Про те, що сподіватися, окрім як на себе, нема на кого, – так описує свою платівку артист. – Була виконана величезна робота, витрачено багато часу і випито багато алкоголю. Але, гадаю, усе це було недарма. Після того, як пісні випущені у світ, вони починають жити своїм життям, а виконавець – своїм. Запис – це щось типу повноліття пісні. Тобто тепер «The Kingdom», «Mojo» і «Ain’t No Hell» зовсім «дорослі». І буде круто, якщо ви з ними будете «спілкуватися». Ну і вони з вами».

Завантажити міні-альбом можна за цим посиланням, або ж із офіційного Бендкемпу музиканта.