Ната Жижченко привідкрила завісу над новим синглом гурту ONUKA

Майбутня аудіоробота стане дійсно унікальною для столичного колективу.

Фронтвумен етно-електронного гурту ONUKA Ната Жижченко привідкрила завісу над другим синглом, який увійде до нового студійника колективу «MOZAЇKA».

У інтерв’ю українській редакції видання Deutsche Welle артистка розповіла, що пісня, назва якої поки що тримається у таємниці, побачить світ уже «найближчим часом».

«Зараз ми інтенсивно працюємо над другим альбомом. Він буде дійсно мозаїчним та еклектичним. Не хочу розкривати до кінця всі секрети, ми про це ще ніде не заявляли, але другий сингл міститиме дуже потужний меседж до нашої аудиторії. Можливо, це буде перший наш твір, у якому змістовна складова переважатиме музичну», – додала Жижченко.

Нагадаємо, реліз нової повноформатної платівки ONUKA запланований на листопад. Випускаючим лейблом альбому стане Vidlik Records.

У липні цього року відбулася презентація першого синглу із «мозаїчного» лонгплею. Композиція отримала назву «Vsesvit», а у її записі взяв участь беззмінний ідеолог легендарного французького проекту Deep Forest Ерік Муке (Eric Mouquet).

На сьогоднішній день у активі ONUKA є два міні-альбоми «Look» (який  очолив рейтинг 20 найкращих EP 2014 року за версією MusicInUA) та «Vidlik» (2016).

Зауважимо, що пісні з другого міньйону ONUKA стали саундтреком до фільму про Чорнобильську катастрофу.

Крім того, у дискографії колективу також є однойменний повноформатний альбом, який вийшов у 2014 році.

Раніше лідерка київського етно-електронного гурту назвала пісню, яка найкраще відображає її сутність. Цікаво, що свого часу ONUKA навіть зробили кавер-версію цього «радянського артхаусного» хіта.