Нарешті стали відомі усі дати української частини всесвітнього туру Океану Ельзи

Океан Ельзи  тур 2016 купити квитки
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Вікторія Квітка

Сьогодні, першого лютого, стали відомі усі дати першої частини всесвітнього туру Океану Ельзи на підтримку дев’ятого студійного альбому. Наразі гурт підтвердив стадіонні концерти у семи містах України та анонсував спеціальний виступ у Маріуполі.

«У травні концертами в Україні розпочнеться великий дворічний «Світовий тур» Океану Ельзи. До першої частини туру увійшли сім міст країни. Усі концерти відбудуться на стадіонах», – повідомили у прес-службі ОЕ.

Почнеться тур 21 травня концертом у Вінниці. Після цього колектив завітає до Дніпропетровська (28 травня), Харкова (4 червня), Сум (8 червня), Львова (11 червня), Києва (18 червня) та Одеси (25 червня). Квитки на усі шоу гурту можна придбати за посиланням.

«Окрім цього, як раніше обіцяла група, спеціальний концерт буде проведено в Маріуполі (деталі будуть оголошені згодом)», – зазначено у повідомленні від імені колективу.

Восени тур «океанів» продовжиться й завершиться у 2017 році. В його рамках музиканти планують відвідати Європу, Північну Америку та Близький Схід

«Тож мешканці Німеччини, Польщі, Білорусі, США, Канади, Ізраїлю, Грузії, Молдови, Латвії, Естонії, Італії та інших країн світу, готуйтесь до зустрічі з ОЕ в своєму місті протягом 2016–2017років», – обіцяють у рок-гурті.

Нагадаємо, зафільмований виступ Океану Ельзи на столичному НСК «Олімпійський», що відбувся 21 червня 2014 року, потрапив до переліку музичних фільмів 2015 року.