Наприкінці серпня Latexfauna уперше виступлять на публіці

Кияни завітають до Львова на Skovoroda Fest.
Latexfauna Skovoroda Fest Радіо Сковорода  Radio SKOVORODA Дмитро Зезюлін
Фото: надане музикантами / © Володимир Точаненко

Одне із найяскравіших музичних відкриттів останніх років – інді-гурт Latexfauna нарешті виступить на публіці. Донедавна київська четвірка уже мала кілька лайв-виступів однак тільки у медіа-просторі – на «Громадське Культура» та на радіо «Вголос».

Перший в історії Latexfauna виступ перед живою аудиторію відбудеться 27 серпня. Колектив відіграє 30-хвилинний сет на львівському музичному майданчику Ganok (вул. Заводська 31) в рамках вечірки Skovoroda Fest, яку організовує радіо «Сковорода» (квитки).

«Класно, що наш перший виступ буде, як нам здається, розігрівом перед виступом Павла Ленченка та його проекту Cepasa. Адже трьом із нас [учасникам гурту] його музика подобається уже впродовж кількох років. Тому для нас, новачків, це кайф розділити із ним сцену. Готуємося кропітливо і хочемо виправдати усі сподівання», – прокоментував MusicInUA підготовку до виступу вокаліст Latexfauna Дмитро Зезюлін.

Після того колектив можна буде побачити і почути на цьогорічному фестивалі «Respublica», який проходитиме з першого по четверте вересня у Кам’янець-Подільському. До речі, запрошення зіграти на «Республіці 2016» Latexfauna отримали ще будучи лише студійним проектом і не маючи у своєму активі жодного виступу. Квитки на фестиваль можна придбати за посиланням.

Щодо творчих новин Latexfauna, то наразі колектив завершує роботу над своїм шостим синглом, який стане послідовником випущеного ще у квітні «Antiutopia»:

Нагадаємо, на сьогоднішній день у творчому доробку Latexfauna також є сингли «Ajahuaska», «Slon», «Klan Sokola» та «Surfer».