Найсвіжіший кліп Океану Ельзи «Не Йди» перетнув мільйонну позначку переглядів на YouTube

Океан Ельзи Не Йди Святослав Вакарчук Не Твоя Війна Мить Життя Починається Знов
Фото: стоп-кадр із кліпу

Відсьогодні усі чотири відеокліпи гурту Океан Ельзи на пісні із ще не випущеного дев’ятого студійника мають статус «мільйонерів». Найсвіжішій відеороботі на сингл «Не Йди» для досягнення семизначного показника знадобилося лише шість днів – кліп було офіційно оприлюднено минулої середи, 20 квітня.

Відзначимо, що найбільше переглядів з-поміж останніх чотирьох кліпів має екранізована пісня «Не Твоя Війна». Наразі цю відеороботу переглянули більше 4 626 000 разів.

Другою за кількістю переглядів є екранізація третього синглу з мабутнього лонгплею «океанів» – «Мить». За п’ять неповних місяців її подивилися більше 2 263 000 разів.

Наступною за кількістю переглядів є життєствердна відеоісторія, розказана у відео на пісню «Життя Починається Знов». Для досягнення показника у 1 335 000 переглядів їй знадобилося трохи більше семи місяців.

Найсвіжіший кліп «Не Йди» поки має 1 011 000 переглядів, проте зберігає хорошу динаміку – за останню добу відеоісторію авторства Ігоря Стеколенка подивилися майже 50 тисяч разів.

«Прослухавши пісню, мені стало очевидним, що історія, розказана в ній, має бути більш глибоко представлена на екрані, ніж просто картинки-ілюстрації з життя двох людей. Я шукав метафори які б розкрили психологічну формулу стосунків героїв.
Як правило, основою музичних кліпів є естетичні візуальні образи. У цьому ж випадку нам з командою було цікавіше шукати інші, більш складні символи. Сподіваюсь, у нас вийшло відео, яке кожен глядач, в контексті пісні, буде інтерпретувати собі сам», – говорить про нове відео Океану Ельзи його режисер.

Кліп на пісню «Не Йди»:

Зазначимо, що дев’ятий альбом команди Святослава Вакарчука має побачити світ вже у травні.