Найсвіжіший кліп The Hardkiss перетнув мільйонну позначку переглядів на YouTube

Для цього прогресив-поп-колективу знадобився рівно місяць.
The Hardkiss кліп Журавлі рекорд YouTube Юлія Саніна Валерій Бебко
Фото: надане прес-службою гурту

Учора, 20 серпня, рівно через місяць після оприлюднення, новий кліп гурту The Hardkiss на найсвіжіший сингл «Журавлі» перетнув позначку у один мільйон переглядів на YouTube.

Цікаво, що це перша екранізована україномовна композиція прогресив-поп-колективу, якій підкорилася «мільйонна» вершина.

Зазначимо, що пісня «Журнавлі» стала першим новим аудіотвором The Hardkiss, який було оприлюдненно після випуску другого лонгплею «Perfection Is A Lie», що побачив світ цьогорічного квітня.

У прес-службі колективу повідомили, що композиція була написана фронтвумен гурту Юлією Саніною у готельному номері під гітару під час гастролів The Hardkiss.

«Я так часто пишу про драми, а тут мені захотілося створити світлу пісню, захотілося світлої ніжності. Ця пісня не схожа на те, що ми робили раніше. Я сумнівалася, чи візьмемо ми її у роботу. Але реакція Вала, музикантів і всіх наших друзів на “Журавлі” була настільки зворушливою, що сумнівів не лишилось», – прокоментувала вихід синглу Саніна.

Режисером відео традиційно став креативний продюсер і гітарист групи Валерій “Вал” Бебко.

«Ми знімали такі акустичні історії на самому початку нашого творчого шляху. Повернулися до цього формату, бо тут він найбільш доречний. Ніщо не відволікає від пісні, виконавця та переживань. Особисто для мене ч/б і акцент на очах Юлі – це улюблена атмосфера», – розповів про ідею мінімалістичного відео його режисер.

Нагадаємо, у лютому цього року The Hardkiss представили свій україномовний сингл «Антарктида».

За матеріалами: прес-служби гурту