Топ-10 найпопулярніших за переглядами україномовних кліпів 2019 року на Ютюбі

До уваги бралися абсолютно усі україномовні виднограї, незважаючи на жанрову стилістику чи персоналіїв, які виконують екранізовані пісні.
The Hardkiss Jerry Heil Без Обмежень Один В Каное Антитіла NK Время и Стекло playlistsUA
В ілюстрації використано кадр з кліпу «У Мене Немає Дому» гурту Один В Каное.

Упродовж року ентузіасти з Ютюб-каналу playlistsUA пильно стежили за появою офіційних виднограїв вітчизняних митців і за тим, як ви їх дивились. Результати цього викладені у нашому матеріалі.

Перш ніж перейти безпосередньо до рейтингу, хочему закцентувати вашу увагу на кількох важливих нюансах: до уваги бралися лише офіційні виднограї, які були завантажені та оприлюднені на Ютюбі з першого січня по 31 грудня 2019 року. Лірик-відео, а також студійні та концертні лайви до уваги не брались.

Зрозуміло, що у запрем’єрених, скажімо, навесні кліпів було значно більше шансів набрати більшу кількість переглядів, аніж у оприлюднених у останній місяць року. Утім, не обійшлося без сюрпризів.

Наостанок зазначимо, що у порівнянні із 2018 роком кількість україномовних виднограїв зросла у 1,6 рази (272 кліпи у 2018 році проти 437 музичних роликів у 2019 році).

Десятка найпопулярніших кліпів 2019 року станом на перше січня 2020 року вигладає наступним чином (кількість переглядів округлена до тисячі).

 

10 місце. The Hardkiss — «Серце» (3 272 000 переглядів)

Виднограй запам’ятовується емоційним танцем фронтвумен колективу Юлії Саніної та її светрем.

 

9 місце. Jerry Heil — «Вільна Каса» (3 427 000 переглядів)

Екранізація першого по-справжньому вірусного хіта сценічного альтер его Яни Шемаєвої з продакт плейсментом Uklon’а.

 

8 місце. DZIDZIO — «Я Міліонер» (4 183 000 переглядів)

Складається враження, що Михайло Хома писав музичний супровід для реклами якогось лотерейного оператора, а після відмови клієнта розвинув ідею до повноцінної пісні.

 

7 місце. Ірина Федишин — «Роман» (4 352 000 переглядів)

Абсолютно невиразна (як для такої кількості переглядів) композиція поп-співачки, у назву якої винесено чи то романтичні стосунки ліричних героїв, чи чоловіче ім’я. До речі, головну чоловічу роль у кліпі виконав генеральний продюсер телеканалу «М2» Роман Муха.

 

6 місце. Без Обмежень — «Зорі Запалали». (4 674 000 переглядів)

Екранізація одного із найгучніших хітів стрімко наближаючогось до титулу «найпопулярніший рок-гурт України» колективу. Цікаво, що виднограй зміг пробитися до десятки найпопулярніших кліпів 2019 лише через півроку після своєї появи.

 

5 місце. Тіна Кароль — «Вабити» (4 719 000 переглядів)

За бажання, ця пісня могла б стати одним з найгучніших хітів співачки. Але, певно, у неї чи її менеджменту були інші пріоритети. Тому композиція «Вабити» так і лишилася приємним літнім хітом. З нереалізованим потенціалом.

 

4 місце. Один В Каное — «У Мене Немає Дому» (4 943 000)

Підсумковий результат річних переглядів цієї філософської кінопритчі від одного із найнеординарніших вітчизняних гуртів вселяє надію, що гарний смак таки переможе.

 

3 місце. Антитіла — «Вірила» (6 879 000)

Практично відразу після виходу цей красивий виднограй Антитіл з мальовничими пейзажами Португалії у кадрі упродовж кількох місяців тримався у трійці найперегляданіших музичних відео. І хоча влітку трішки втратив свої позиції, проте з кінця жовтня додав у переглядах і у підсумку фінішував з бронзовим результатом.

 

2 місце. NK (Настя Каменських) — «Обіцяю» (13 428 000)

Одна з небагатьох україномовних пісень у доробку Насті Каменських і, здається, перша, на яку було відзнято кліп.

 

1 місце. Время и Стекло — «Дим» (38 722 000)

З впевненістю можна стверджувати, що якби не квоти, то в репертуарі дуету Время и Стекло навряд чи б з’явилася пісня, яку можна послухати повністю більше одного разу. Амінь.

 

Уся добірка україномовних кліпів за 2019 рік, відсортованих за кількістю переглядів, знаходиться на Ютюб-каналі playlistsUA за цим посиланням.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button