На «Просто Раді.О» вийде 300-й випуск шоу STEREOBAZA

Аудіо-журнал стартував у далекому 2011 році.
2018 Stereobaza - стереобаза на просто радіо 300 випуск
Фотоколлаж

У четвер, третього травня, об 18:00 у ефірі «Просто Раді.О» вийде 300-й, ювілейний, випуск популярного аудіо-журналу STEREOBAZA.

«За весь цей час (з восьмого грудня 2011 року) у ефірі прозвучало понад 4200 оригінальних треків. Крім того, відбулися особисті інтерв’ю з топовими музикантами з різних куточків світу, серед яких фронтмен Depeche Mode Дейв Гаан, «подільник» Massive Attack Mad Professor, улюбленці меломанів Alt-J, ісландці GusGus та інші ключові фігури світової рекорд-індустрії. Також за майже сім років існування радіошоу було проведено репортажі з понад 300 концертів з десятка країн Європи і Азії, відбулися офіційні дорелізні світові прем’єри відомих гуртів та виконавців (Jamala, LATEXFAUNA, Sinoptik та інших)», – зазначають творці програми.

Крім того, автор шоу Ігор Панасенко запустив «краєзнавчу» рубрику StereoUkraine, яка пізніше була виділена у окремий радіопроект про нову українську музику на платформі аудіо-журналу.

«З нагоди трьохсотномерного кордону творець аудіо журналу Stereoigor підготував слухачам і читачам STEREOBAZA спеціальний випуск. Чим саме відзначиться ювілей в радіоефірі, буде оголошено в четвер, тіретього травня о 12:00 за київським часом. Анонс з’явиться у соціальних мережах. Крім того, до шостого травня на сторінці проекту у Facebook щодня “в робочий полудень” будуть публікуватися архівні матеріали, пов’язані з історією програми. В тому числі деякі архівні інтерв’ю з автором першого аудіо-журналу», – йдеться на офіційному сайті STEREOBAZA.

Анонс радіошоу STEREOBAZA:

Нагадаємо, що слухати «Просто Раді.О» можна у Києві (102,5 FM), Дніпрі (105,8 FM) та Житомирі (104,9 FM). Онлайн-трансляція ефіру також доступна за посиланням. Повтор програми – по суботах (16:00) і неділях (11:00).