MyImaginaryFriends відзначать своє п’ятиріччя спеціальним концертом

Кияни обіцяють нові пісні і «альтернативне звучання» уже відомих композицій.
M.I.F. MyImaginaryFriends Mezanine концерт купити квитки
Фото: надане прес-службою гурту

Гурт MyImaginaryFriends запрошує усіх бажаючих долучитися до святкування п’ятої річниці свого існування. Концертний захід відбудеться найближчої п’ятниці, другого червня, у столичному клубі Mezanine.

«Музиканти підготували живу та динамічну програму, яка буде містити не лише нові композиції, а й улюблені хіти у альтернативному звучанні», – повідомляють у прес-службі M.I.F..

За словами музикантів, майбутній виступ відрізнятиметься від усіх попередніх концертів гурту.

«Ми любимо експериментувати і наша музика увесь час видозмінюється. На кожному виступі ми по-новому переосмислюємо наші пісні. Для нас цей концерт – результат трансформації, адже усе починалося з двох людей, які просто хотіли спробувати себе, а тепер MyImaginaryFriends – це повноцінна, зіграна і упевнена у собі команда. П’ять років ми пробували, шукали і тепер з упевненістю можемо сказати, що знайшли свій шлях», – прокоментували MusicInUA майбутній виступ учасники столичного квінтету.

Квитки на «святковий» концерт MyImaginaryFriends можна придбати за посиланням.

Зазначимо, що у творчому активі киян є один повноформатний альбом «M.I.F.» (2014), виступи на одній сцені із Crazy P, Gorchitza, Who Made Who та іншими, а також випущені минулого року сингли «Emergency Brake» та «Better Than You». Останні стануть частиною другого студійного альбому, реліз якого мав відбутися у грудні 2016 року.