Музиканти гурту С.К.А.Й. врятували у Лондоні людину

С.К.А.Й. тур Лондон Олександр Друкер Анастасія Хілевська
Фото: надане прес-службою гурту

Учасники гурту С.К.А.Й., що нині перебувають у європейському міні-турі з нагоди 15-річчя гурту, врятували людину. Інцидент трапився після зустрічі поп-рокерів із представниками української діаспори у Лондоні. Під час прогулянки уздовж набережної, музиканти помітили людину, що впала у річку, і врятували їй життя – повідомляє сайт vidia.org із посиланням на авторів проекту «Українські артисти за кордоном».

«Олександр Друкер (басист С.К.А.Й. – Прим. ред.) першим побачив людину, яка впала прямо у Темзу з перил, що захищають набережну від води. Він зреагував миттєво, у той час, як інші ще сумнівалися, чи це людина чи тварина. Насправді це був дорослий чоловік», – розповіла представниця проекту Анастасія Хілевська.

За її словами, музиканти кинулися до місця, де він упав, відмотали рятувальне коло і почали витягувати потопаючого.

«Мотузка врізалася в руки, надворі було холодно, тому навіть чотирьом чоловікам було складно тягнути. Дивно, що очевидці-іноземці тихо спостерігали за ситуацією, ніби дивилися якийсь фільм, а не були учасниками події. Розуміючи, що самим не впоратися, українці вирішили викликати рятувальників. На щастя, ця історія мала щасливий кінець, адже чоловік був врятований», – повідомила подробиці Анастасія.

Нагадаємо, перший в історії С.К.А.Й. концерт в Лондоні відбувся учора, 26 лютого. Сьогодні ж українці виступлять у Дубліні, а завтра – в Парижі.

У прес-службі колективу зазначають, що частину коштів від реалізації квитків у кожному місті, де відбуватиметься концерт, буде направлено на підтримку постраждалих у зоні АТО, якими опікуються наступні організації: в Лондоні – ARMY SOS UK, в Дубліні – Ukrainian Connection, в Парижі – Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе.

За матеріалами: vidia.org