Музиканти Димної Суміші розповіли про роботу над новим лонгплеєм

Наразі Олександр Чемеров і компанія «левітують і ловлять нові хвилі гніву, любові, добра».

Гурт Димна Суміш зараз працює над новим альбомом. Шостий студійний реліз культових чернігівських рокерів може побачити світ уже у наступному році. До слова, саме 2018-го колектив відсвяткує свій двадцятилітній ювілей.

«Ми повільно працюємо над новим матеріалом і збираємось видати LP у 2018 році. Це буде частина того, що ми не доробили колись. І, звичайно, нові пісні, у тому числі ще не написані», – розповів фронтмен гурту Олександр Чемеров у інтерв’ю сайту redbull.com.

На сьогоднішній день музиканти записали уже п’ять треків, які стануть частиною майбутнього студійника.

«Ми левітуємо і ловимо нові хвилі гніву, любові, добра. З цього вийде Димна Суміш. Хочу, щоб це був духовний шлях. Щирий та позитивний для слухачів. Димна Суміш – це більше, аніж музика. Це вібрація, яку потрібно читати між рядками», – зауважив гітарист команди Сергій Мартинов.

Не виключено, що до альбому увійдуть сингли «Зламані» та «О Боже Мій», які вийшли у 2016 році, а також пісня «Птах», що стала наразі найсвіжішою студійною роботою «димних» перед творчою паузою.

Сингл «Зламані»:

Сингл «О Боже Мій»:

Сингл «Птах»:

Додамо, що 24 листопада у кінотеатрі Київ та 25 листопада у Кінопанорамі відбудуться прем’єрні покази музичного документального фільму «Димна Суміш: між пеклом і раєм». До стрічки увійшли інтерв’ю з учасниками гурту, спеціально записані музичні лайви та зйомки з концертів різних часів.

Трейлер фільму «Димна Суміш: між пеклом і раєм»:

Нагадаємо, 28 серпня учасники Димної Суміші повідомили про намір записати новий музичний матеріал.