#MusicInUA_рекомендує 001. Дивіться експресивний трипісенний акустичний лайв інді-співачки Shy

У цьому сеті Олександра Карягіна виконує проникливу композицію «Повернись», диско-трек для «Євробачення» «Fool» та позитивну «Цiлуй Мене», яка в оригіналі була заспівана з гуртом Pianoбой.
Shy Олександра Карягіна live наживо Повернись Fool Цiлуй Мене Pianoбой acoustic video Євробачення 2020 Eurovision 2020

Молода українська інді-співачка Олександра Карягіна, що виступає під сценічним ім’ям Shy, оприлюднила трилогію акустичних вуличних лайв-відео, які нас вразили своєю щирістю і лаконічністю. Ми собі не пробачимо, якщо не поділимось ними з вами! Тим більше, коли в кадрі така красива осінь, як 2019 року.

«Завжди мріяла зняти вуличну лайв-сесію такої гарної осені. Добре, коли мрію можна взяти і утілити. І коли є люди, які готові у цьому допомогти», – зазначила Олександра.

Для лайву співачка обрала три пісні, дві з яких раніше до цього ніде не публікувалися.

Першою було оприлюднено нову проникливу композицію «Повернись», ліричний настрій якої продовжував сумну атмосферу дебютного міні-альбому «Loading» (2018).

До речі, незабаром після прем’єри акустичної версії цієї пісні, співачка оприлюднила кліп на неї, а саму композицію приурочила до всесвітнього Дня молитви за дітей-сиріт. У відео знялися діти із виховного центру «Отчий дім», від чого пісня стала ще сумнішою.

Разом із другим відео з осіннього акустичного лайв-сету було оприлюднено ще одну нову пісню – цього разу англомовну – «Fool».

Як зізналася Shy, можливо, з цією диско-композицією вона цьогоріч ще раз спробує власні сили у Національному відборі пісенного конкурсу «Євробачення».

На завершення Shy оприлюднила чи не найпозитивнішу у своєму доробку пісню (яку в оригіналі виконує із гуртом Pianoбой) – «Цілуй Мене. Дивлячись це відео, ви самі не помітите, як на вашому обличчі з’явиться усмішка.

Студійна версія синглу доступна для купівлі за цим посиланням. Також на цей сингл музиканти відзняли відеокліп.