Mr Morse виклали свій новий EP для вільного завантаження

Музиканти за вільне розповсюдження своєї музики.
Mr Morse Андрій Кунін Іван Герон Faceless EP міні-альбом free download
Фото: надане колективом / © Ольга Іванова

Свіжа робота електронного дуету Андрія Куніна і Івана Герона називається «Faceless» і складається із шести композицій. Самі учасники Mr Morse описують новий EP, як «більш похмурий та експериментальний» і такий, що «відчутно відрізнятється від попередніх робіт». Зміну свого музичного курсу дует пояснює «зміною музичних уподобань і, як наслідок, бачення того, що вони мають робити тепер».

Іван Герон: «Цей ЕР для нас особливий у всьому. Через мій від’їзд (музикант нині навчається у Португалії – прим. ред.) ми записували його у дуже стислі терміни. Доопрацьовував «Faceless» вже Андрій самостійно протягом останніх шести місяців. Міні-альбом вийшов дуже цільним, з новим для нас звучанням. Ми перейшли з ним на новий рівень!».

Новий міньйон можна легально завантажити з офіційного Бендкемпу дуету. Вільне розповсюдження власної музики музиканти пояснюють так:

Андрій Кунін, вокаліст: «Реліз повністю безкоштовний, тому що для нас головна мета – донести свою музику до якомога більшої кількості слухачів».

Нагадаємо, що у своєму активі Mr Morse також мають повноцінний альбом «Collapse» (2012) та EP «Morsephosis» (2014).

Обкладинка та трек-ліст міні-альбому «Faceless»:

Mr Morse Андрій Кунін Іван Герон Faceless EP міні-альбом free download cover

01. Rage
02. Purify
03. Shadows
04. Flesh
05. Precious Day
06. Ghosts

Один коментар “Mr Morse виклали свій новий EP для вільного завантаження

Comments are closed.