Mr. FreeMan розжилися новим міні-альбомом «Не Мовчи»

Реліз найсвіжішого доробку тернопільського рок-квартету відбувся дев'ятого квітня.
Mr. FreeMan - Не мовчи - міні-альбом - 2017
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте

Тернополяни Mr. FreeMan випустив новий міні-альбом «Не Мовчи». Платівка містить сім треків, які записувалися на тернопільській студії 38 Records.

Віталій Тимчук, лідер Mr. FreeMan: «Альбом записувався по принципу, по якому пишуться такі гурти, як Океан Ельзи, Друга Ріка, колись писались Led Zeppelin та The Beatles. Принцип у тому, що музика записується одночасно і музиканти грають одночасно. Ми писали альбом у кімнаті, де ми один одного бачили, взаємодіяли, де кожен мікрофон ловив шуми один-одного, що дало змогу зазвучати якось інакше – без пластмасового звуку, який був у попередньому альбомі».

За словами музикантів, вони не ставили собі за мету прив’язуватися до певного стилю.

«Ми хотіли у першу чергу зрозуміти для себе: чи можем ми записуватись, як всесвітньо відомі групи. Зрозуміли, що можем», – зауважив Віталій.

Прослухати EP «Не Мовчи» можна на офіційному Саундклауді Mr. FreeMan:

Нагадаємо, у квітні 2015 року побачив світ дебютний лонгплей Mr. FreeMan, що отримав назву «Інша Сторона». Повноформатник записувався на «Шпиталь Рекордс» під керівництвом Лесика Драчука.

Раніше рок-квартет із «файного міста» представив міні-альбом, куди увійшло три пісні різними мовами – українською, російською та англійською.