Mountain Breeze презентували другий сингл «WWWT»

Безпосереднє відношення до композиції мають знані швецькі сонграйтери.

Молодий полтавський поп-рок-гурт Mountain Breeze випустив свій другий сингл «WWWT (What’s Wrong With That)».

За словами музикантів, їхня нова пісня про те, що всі люди різні.

Хлопці впевнені: потрібно приймати людину такою, якою вона є, з її сильними і слабкими сторонами, цінувати її індивідуальність і неповторність.

Саша Біляк, лідер Mountain Breeze: «Для нас ця пісня свого роду “бойовик” – вона дуже драйвова і приголомшливо звучить наживо. Ми грали її на великих фестивалях цього літа і дуже круто, що слухачі підхоплюють “WWWT” з перших акордів, а до кінця пісні вже щосили співають її разом із нами!».

Авторами композиції виступили знані шведські музиканти Кріс Вейл (Chris Wahle) та Андреас Орн (Andreas Öhrn).

«Робота з хлопцями – це задоволення для нас. Вони ідеально передають все, що ми задумали як автори, і надихнувшись їхнім виконанням “Running Low” (дебютний сингл Mountain Breeze. – Прим. ред.), ми і написали “WWWT”», – зауважив Вейл.

Свіжий сингл Mountain Breeze можна прослухати на YouTube-каналі музичного лейблу MAMAMUSIC.

Також композиція доступна для купівлі у онлайн-магазинах Google Play та iTunes.

Наразі полтавчани працюють над зйомками кліпу на «WWWT» і обіцяють до кінця року випустити свій дебютний студійний міні-альбом.

Нагадаємо, 19 жовтня, львівський гурт Incomer презентував новий сингл. Композиція, робота над якою тривала більше півтора року, отримала назву «Hectic Jelly» і стала третьою роботою у студійному доробку музикантів.