Міні-альбом українсько-канадського дуету Ummagma потрапив до топів зарубіжних видань

Платівку «Frequency» відзначили укладачі майже 30 підсумкових чартів за 2015 рік.
Ummagma Frequency Олександр Кретов Shauna McLarnon top 2015
Фото: надане прес-службою дуету

Минулий рік для кременецького гурту Ummagma став одним із найуспішніших за усю його кар’єру. Останній на сьогодні міні-альбом дуету «Frequency» потрапив до майже трьох десятків підсумкових чартів світових видань.

Так, реліз було названо найкращим міні-альбомом 2015 року за версією видання «Stereo Embers» і дрімпоп-альбомом року за версією «The Record Stache». Також платівка посіла друге місце у чарті від «Shoegazer Alive» та третє у підсумковому хіт-параді «Music Existence». Окремі треки із «Frequency» з’являлись у хіт-парадах Великобританії, США, Австралії та Таїланду.

«Frequency» – це довгоочікуване продовження попередніх альбомів «Ummagma» та «Antigravity», випущених у 2012 році. Реліз налічує п’ять оригінальних треків, а також ремікси на пісню «Lama» від фронтмена гурту Cocteau Twins Робіна Ґатрі та Малкольма Холма з Orchestral Manoeuvres In The Dark. Кожен з них додав власного почерку цій пісні», – зазначено у прес-релізі до платівки.

Композиція «Lama»:

Придбати EP «Frequency» можна на офіційному Бендкемпі дуету.

Зазначимо, до складу Ummagma входять українець Олександр Кретов та канадійка Шона Макларнон (Shauna McLarnon). Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створити студію звукозапису в Кременці. Нині обоє учасників дуету проживають в Канаді.

Нагадаємо, пісня сольного проекту знаного тернопільського музиканта Лесика Драчука потрапила до двадцятки кращих композицій 2015 року за версією американського видання.

За матеріалами: прес-служби колективу