Miles Babies зняли кліп на лайв-версію пісні «Фраки»

Київське інді-тріо презентувало другу у своїй відеографії роботу.
Miles Babies Фраки Олексій Макаров Іван Ковальов Альона Капоріна
Фото: стоп-кадр з кліпу

Сюжет відеокліпу побудований навколо романтичної історії, що розгортається на тлі мегаполіса.

«Це історія кохання, його розвитку та видозміни у звичних для міського жителя умовах. Декораціями для ролика стали пейзажі міста, а індикатором настрою – пори року. Зима символізує сумні настрої та пригніченість почуттів, у той час як літо – відродження впевненості, надії та радості», – зазначено у прес-релізі до кліпу.

Автором сценарію та режисером стала Альона Капоріна.

«Це від початку і до кінця була прерогатива режисера. Ми жодним чином не втручалися у процес створення, тим самим надавши їй [Альоні Капоріній] повну свободу дій», – коментує процес створення кліпу фронтмен гурту Олексій Макаров.

Однією із локацій ролика став пішохідний міст на Труханів острів. Оскільки зйомки відбувалися у вихідний день зранку, то невільними «героями» відео стали випадкові гуляки.

Іван Ковальов, гітарист групи: «Пригадуються веселі моменти, коли під час зйомок одного із епізодів доводилося тікати від поливальної машини. А ще рано-вранці пішохідний міст був сповнений гуляк під мухою, що поверталися із нічної тусівки на Трухановому. Вони також потрапили у кадр».

Зазначимо, що екранізована композиція увійшло до лайвового міні-альбому «В Ритме (live at LipkyZvukozapys)» (2013). Легально завантажити його можна з офіційного Бендкемпу Miles Babies.

Нагадаємо, 29 січня колектив презентував свою дебютну відеороботу на сингл «Acid Jazz».

Наживо ці та інші композиції можна буде послухати на київському концерті Miles Babies, який відбудеться третього вересня у фестиваль-ресторації «Диван». Під час заходу інді-гурт презентує столичній публіці свою першу україномовну композицію. Вхід на концерт вільний.

За матеріалами: прес-служби гурту