Miles Babies випустили перший за десять місяців сингл

Україномовна композиція «Porto» викладена для безкоштовного завантаження.
Miles Babies Porto Порту Олексій Макаров Іван Ковальов Шпиталь Рекордс Лесик Драчук
Ілюстрація: надана прес-службою гурту / © Іван Ковальов.

Днями столична інді-четвірка Miles Babies презентувала нову аудіороботу, яка перервала десятимісячне затишшя у творчій біографії колективу.

Композиція отримала назву «Porto» та, за словами фронтмена гурту Олексія Макарова, є «історією стрімкої втечі з буденного міста до омріяних місцин на географічній карті».

«Цю історію ми присвячуємо усім мандрівникам та мрійникам. Так склалося, що мені особисто дуже подобається місто Порту, тож пісня була народжена під впливом вражень від нього. Та все ж, це тонка іронія на тему відчуття себе у різних місцях та обставинах. Іноді кожному з нас вкрай необхідно кудись втекти, але чи реально втекти від себе? Нехай це питання залишиться відкритим. А ми просто запрошуємо усіх разом з нами втекти до Порту. Хоч би у переносному музичному сенсі», – додає Олексій.

Робота над композицією здійснювали на тернопільській студії Шпиталь Рекордс під керівництвом саундпродюсера Лесика Драчука. Самі учасники Miles Babies зазначають, що це їхня «найважча» у музичному плані композиція.

Іван Ковальов, гітарист гурту: «Нам дуже сподобався саунд на приспівах. Це ніби Oasis, приправлені Foals. Принаймні, мені подобається асоціювати нас з гуртами, під впливом яких я певний час знаходився. Але, звісно, це саме ми, Miles Babies, проте з більшим фузом у звучанні».

Цікавою деталлю у оформленні обкладинки до синглу є стилізація логотипу гурту під традиційний португальский розпис азулежу (azulejo). Автор обкладинки – Іван Ковальов, фото – Олексій Макаров.

Miles Babies Porto Порту Олексій Макаров Іван Ковальов Шпиталь Рекордс Лесик Драчук cover

Сингл «Porto»:

Безкоштовно скачати композицію можна за цим посиланням.

Зазначимо, що до цього Miles Babies тішили новою музикою у листопаді минулого року, коли побачив світ їхній сингл «То Було Cool».

За матеріалами: прес-служби гурту.