Miles Babies презентували «загадковий» сингл

Композиція «О.Т.Н.Н.» стала першим новим матеріалом колективу за останній рік.
Miles Babies О.Т.Н.Н. Оно Тебе Не Надо Олексій Макаров Іван Ковальов Лесик Драчук Шпиталь Рекордс скачати завантажити
Фото: частина графичної ілюстрації синглу

Інді-гурт Miles Babies представив перший за 12 місяців новий сингл. Назва композиції для лаконічності подана у вигляді абревіатури «О.Т.Н.Н.» і розшифровується як «Оно Тебе Не Надо».

Повідомляється, що робота над піснею тривала упродовж серпня, а її запис був здійснений на тернопільській студії «Шпиталь Рекордз» під керівництвом Лесика Драчука a.k.a. OMODADA (останній також відомий як барабанщик Tik Tu. – Прим. ред.).

«”О.Т.Н.Н.”, на відміну від багатьох інших пісень гурту, не має чіткого особистого забарвлення. Це універсальна річ, що оспівує певний психологічний стан умовного героя, у якого щось пішло не за планом.
Це бадьора за ритмікою композиція, але емоційно вона, радше, гнітюча…», – зазначають у прес-службі киян.

Фронтмен Miles Babies Олексій Макаров, який також є автором цієї пісні, порівнює її із арт-хаусним трилером.

«Це доволі незвична для мене композиція. Я можу порівняти її із арт-хаусним трилером, після перегляду якого (а у нашому випадку – прослуховування) можна отримати цікаву емоційну розрядку.
Можу запевнити, що в “О.Т.Н.Н.” я намагався осмислити феномен психологічного насильства. Але насамперед це музика, яку треба слухати і не брати в голову зайвого», – розповідає Олексій.

Обкладинкою синглу стала стилізована алюзія на промо-постер до культової стрічки італійського режисера Мікеланджело Антоніоні (Michelangelo Antonioni) «Фотозбільшення» (Blowup). Автором обкладинки «О.Т.Н.Н.» є гітарист Miles Babies Іван Ковальов.

«Щодо треку, це один із моїх улюблених. Це дуже ритмічна, цікаво синкопована річ. Тут злагоджено і тонко працюють разом ритм-секція та основний риф. Аранжували дуже ретельно, намагалися надати максимально поліфонічного звучання гітарам, наповнити перкусією. На мій погляд, нам це добре вдалося», – зазначає Іван.

Прослухати та безкоштовно завантажити сингл «О.Т.Н.Н.» можна на офіційному Soundcloud гурту:

Нагадаємо, попередньою аудіороботою Miles Babies є сингл «Эпоха Падающих Звёзд», презентація якого відбулася 19 вересня 2016 року.

Раніше, у лютому 2016 року, кияни представили першу у своєму творчому доробку україномовну композицію «Естетам».