Miles Babies нагадали про себе ліричним синглом «Сердце, В Котором Сгорает Лето»

Цю пісню музиканти називають одою літу, що наповнене різноманітними чуттевими барвами.
Miles Babies Сердце В Котором Сгорает Лето Лесик Драчук Іван Ковальов Олексій Макаров скачати Шпиталь Рекордс
Фото: частина графічного оформлення синглу.

Днями столичний інді-квартет Miles Babies перервав піврічну тишу романтичною композицією «Сердце, В Котором Сгорает Лето» .

Олексій Макаров, фронтмен гурту та автор пісні: «Це дуже давня пісня і дещо автобіографічна. Головну фразу про літо я запозичив у Екзюпері після прочитання його збірки “Планета людей”. Але найцікавіше, що в оригіналі ця фраза належить Ніцше…
Загалом, пісня “Сердце, В Котором Сгорает Лето” – це наша ода літу, як квінтесенції життя, що наповнене різноманітними чуттєвими барвами».

Робота над синглом велась на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс» під керівництвом Лесика Драчука.

Іван Ковальов, гітарист гурту: «Важливим моментом було створення “правильного” саунду, який би якнайкраще підкреслив би настрій цієї омпозиції. У підсумку у нас вийшов релаксний, навіть інтимний звук, який дуже личить цьому треку».

Сингл «Сердце, В Котором Сгорает Лето»:

Композиція доступна для вільного завантаження на Саундклауді Miles Babies.

Додамо, що свіжопрезентована пісня стане частиною дебютного лонгплею колективу, реліз якого має відбутися до кінця поточного року.

Нагадаємо, що попереднім синглом гурту є пісня «Happy End», яка була офіційно презентована у останній день минулої зими.

«Ми прагнули привнести у звучання цієї композиції холод та кригу, аби потім обов’язково розтопити їх мажорним фіналом. Це і є наш “хєппі енд”», – прокоментував реліз пісні бас-гітарист Miles Babies Олександр Купрієнко.

Додамо, що ще раніше кияни оприлюднили пісню «То Було COOL», яку називають «експериментом у жанрі рок-балади».