Midnight Daddies випустили п’ятий україномовний сингл

Гостьовим вокалом на композиції знову відзначилася молода співачка Helena.

Нещодавно київський танцювальний проект Midnight Daddies представив нову аудіороботу «Атоми», яка стала його п’ятим україномовним синглом. Вокальну партію на композиції виконала молода співачка Helena.

За словами музикантів, свіжий сингл має на меті вчергове привернути увагу людства до проблем забруднення довкілля.

«Це пісня-одкровення, пісня-крик, пісня-виклик. Вона розповідає історію народження чистої і незайманої Землі, яка “завдяки” старанням людей все менше нагадує ту, якою вона була на початку, і поступово перетворюється на неживу, “залізну”. Жахлива екологія, знищення дерев та тварин, численні стихійні лиха – це далеко не все, що спричинила діяльність людини. Ми – Атоми, від яких залежить майбутнє нашої Землі.
Цей трек не про те, що втрачено. Навпаки. Ним ми хочемо донести те, що шанс все змінити ще є. Але часу лишилось небагато», – розповіли про пісню Midnight Daddies.

Сингл «Атоми» із гостьоим вокалом Helena:

Цифрову копію синглу можна придбати в магазинах Google Play та iTunes.

Нагадаємо, на початку цьогорічного серпня кияни представили дебютний відеокліп на пісню «Небо», вокальна партія на якому належить також Helena.

Зазначимо, Midnight Daddies – електронний тандем двох діджеїв і саундпродюсерів Дмитра Димова та Нікіти Гончаренка. За короткий час проект зумів підкорити всеукраїнські радіостанції, серед яких Kiss FM, DJFM, NRJ, POWER FM та інші. Окрім синглу «Атоми», у творчому активі дуету також є ще чотири україномовні сингли – «Є Я», «Небо», «Особистий Рай» та «Вiдключи Тайм».

За матеріалами: прес-служби MVUA