MARU випустили другий лонгплей «POMPIDOU»

Учасники колективу під час роботи над платівкою надихалися знаменитим центром сучасного мистецтва у Парижі.
maru-POMPIDOU-2018
Фото: надане прес-службою гурту

Супергурт MARU презентував новий, другий за ліком повноформатний студійний альбом. Платівка під назвою «POMPIDOU» побачила світ другого жовтня. Лонгплей містить десять треків, у тому числі – презентований нещодавно сингл «NEZEMNE».

За словами учасників колективу, під час роботи над матеріалом для платівки вони надихалися паризьким центром сучасного мистецтва Pompidou. Звідси, власне, і назва альбому.

Денис Дудко, лідер і саундпродюсер MARU: «Назва “POMPIDOU” – це наша музична паралель з музеєм, який представляє живопис, скульптуру, фото і різні інсталяції сучасних художників. Наш альбом – це свого роду “Картинки з виставки” (фортепіанна сюїта Модеста Мусоргського. – Прим. ред), тільки не з музею Pompidou, а з наших почуттів, вражень і смаків».

Зауважимо, що пісні другого альбому за формою стали більш лаконічнішими, аніж у першій платівці «1», реліз якої відбувся минулого року, але при цьому не втратили глибини свого змісту. З десяти пісень альбому дев’ять написані українською мовою.

«Якщо у першому альбомі деякі пісні виростали місцями в “симфонічні” форми, то тут все простіше – в хорошому сенсі слова. Але при цьому художність залишилася, і ми додали більше електронних засобів виразності», – сказав Дудко.

Обкладинка альбому «POMPIDOU»:

maru- POMPIDOU_3000х3000

Прослухати і придбати «POMPIDOU» можна за посиланням, а також у онлайн-магазинах iTunes і Google Play.

Додамо, що презентація другого студійника киян відбудеться сьомого грудня у столичному Caribbean Club (квитки з’являться у продажу пізніше).

За матеріалами: прес-служби гурту