MARU презентували кліп на пісню «Було»

У основі сценарію історія дівчини, яка знаходиться в пошуку свого соціуму і близьких по духу людей.
maru-кліп-було
Фото: скриншот з кліпу

У останній день жовтня супергрурт MARU представив кліп на пісню «Було», яка увійшла до дебютної платівки колективу «1», що побачила світ у вересні цього року.

Зйомки кліпу відбувалися упродовж однієї доби у одному зі столичних бізнес-центрів, а також на території Національного музею народної архітектури та побуту України.

«Основою сценарію стала історія дівчини, яка знаходиться у пошуку свого соціуму і близьких по духу людей. Проблема, з якою доводиться зіткнутися героїні кліпу “Було” вічна і близька кожному, хто хоча б один раз у житті проходив болючий етап розставання. Момент, коли необхідно порвати усі кінці із минулим і почати нове життя. Виходячи з лабіринту повсякденного життя і потрапляючи у світ власної підсвідомості, героїня кліпу знаходить в собі сили перейти в нову для себе реальність, де її зустрічають близькі по духу люди», – розповіли про ідею відео у прес-службі гурту.

Автором відеороботи в стилі школи Фонтенбло (загальна назва мистецького угруповання, яке працювало за замовленнями королів Франції у XVI-XVIІ століттях. – Прим. ред.) стала мистецтвознавець і режисер Олеся Білецька.

За її словами, натхненням при створенні кліпу для неї служили сюрреалістичні картини Сальвадора Далі і Рене Магрітта, а також роботи авторів знаменитої школи Фонтенбло. Наприклад, у одній зі сцен чітко видно картину невідомого художника «Габріель д’Естре з сестрою», оригінал якої знаходиться у Луврі.

Відеокліп «Було»:

Зауважимо, що «Було» – це вже третя відеоробота гурту і перша у розширеному складі колективу. Кліпи «Sparks» і «With You» побачили світ, коли засновники MARU Денис Дудко і Ольга Лукачева грали у дуеті.

Відеокліп «Sparks»:

Відеокліп «With You»:

Нагадаємо, що другого листопада у київському концерт-холі Bel Étage (вул. Шота Руставелі, 16А) відбудеться великий сольний концерт MARU. Квитки на захід можна придбати на сайті Concert.ua.

За матеріалами: прес-служби гурту