Marakesh випустили першу неангломовну пісню за останні сім років

Гурт «повернувся до коріння» і готує безліч сюрпризів для своїх шанувальників.

Днями інтернаціональний колектив українця Марка Гриценка представив нову пісню. Трек «Не Люби» став першим російськомовним аудіорелізом гурту за останні сім років. Запис композиції здійснювався на студії Turmwerk у Берліні – колишній резиденції популярного британського проекту IAMX.

Марк Гриценко, фронтмен Marakesh: «Можна сказати, що ця пісня – повернення до коріння. Довгий час мені було нецікаво писати пісні про любов і хіти. У Берліні я поринув у електронні експерименти з Four Phonica (тріп-хоп/індастріал-проект Марка Гриценка та Дарії Чепель. – Прим. ред.) і потрібен був час, щоб скучити за Marakesh та повернутися до його формату. Я писав увесь цей час пісні у стіл і не думав, що вони коли-небудь вийдуть. Так з’являються найщиріші пісні. І їх набралося на цілий альбом. “Не Люби” – одна із них».

За словами митця, увесь майбутній альбом, реліз якого заплановано на осінь, буде «дуже енергійним, весь на мажорних акордах».

«Так я себе відчуваю зараз і ця енергетика – це те, що, мені здається, зараз потрібно Україні, і я можу, і хочу [нею] поділитися», – зауважив Марк.

Додамо, що трек «Не Люби» музиканти супроводили лірик-відео:

Крім того, Marakesh зняли виднограй на ще одну композицію із майбутнього лонгплея – «Рок-н-Ролл Мертв». Окрім Марка Гриценка та його одногрупників у відео, зйомки якого відбувалися у Києві, можна буде побачити учасників гурту AGHIAZMA, лідера Epolets Павла Вареницю, а також блогерів та інших «яскравих людей».

Бекстейдж зі зйомок кліпу «Рок-н-Ролл Мертв»:

«Ми хотіли зібрати справжніх рок-н-рольщиків – людей, які не бояться бути собою і гнуть свою лінію», – пояснив Марк.

Додамо, що обидві композиції – «Не Люби» та «Рок-н-Ролл Мертв» – можна буде почути наживо у столичному клубі Sentrum вже 11 травня. Квитки на захід можна придбати за посиланням. Також під час майбутнього столичного виступу Marakesh зіграють пісні зі свого останнього міні-альбому «199Х», який побачив світ 19 лютого.

До речі, вищезгаданий міньйон вийшов відразу у двох версіях – звичайній (містить шість треків) та люксовій (містить 17 треків).

Нагадаємо, першого листопада минулого року Marakesh випустили перший кліп після п’ятирічної перерви.