Marakesh презентували «зірковий» кліп на пісню «Рок-н-Ролл Мертв»

У зйомках відео взяли участь відомі українські митці та інші «яскраві люди».
Marakesh Рок-н-Ролл Мертв кліп
Фото: стоп-кадр із відео

Колектив Марка Гриценка представив кліп на російськомовний сингл «Рок-н-Ролл Мертв». За режисуру відеороботи відповідали, власне, фронтмен Marakesh та його брат – учасник дуету Rezident Герман Гриценко.

У відеокліпі, окрім учасників Marakesh, можна побачити також музикантів гурту AGHIAZMA, лідера Epolets Павла Вареницю, а також блогерів та інших «яскравих людей».

Марк Гриценко, лідер Marakesh: «Наша ідея була у тому, щоб запросити наших яскравих, рок-н-рольних друзів і влаштувати відрив на знімальному майданчику. Я спав перед зйомками усього три години – це допомогло увійти в образ. Кліп побудований на мінімалізмі та щирості – ми показали героїв кліпу такими, якими вони дійсно є: без будь-якої награності й постановок… У Європі відродження рок-музики йде вже повним ходом і ми хочемо передати ці настрої в Україні».

Відеокліп «Рок-н-Ролл Мертв»:

Додамо, що екранізована композиція стала другою неангломовною піснею Marakesh за останні сім років. Попередня російськомовна аудіоробота – «Не Люби» – побачила світ у середині березня. Над цими піснями колектив працював у такому складі: Марк Гриценко (вокал, гітара, клавішні), Олександр Петровський (бас) і Валерій Дерев’янський (ударні).

Нагадаємо, що обидві композиції – «Не Люби» та «Рок-н-Ролл Мертв» – можна буде почути наживо у столичному клубі Sentrum вже 11 травня. Квитки на захід можна придбати за посиланням. Також під час майбутнього столичного виступу Marakesh зіграють пісні зі свого останнього міні-альбому «199Х», який побачив світ 19 лютого.

До речі, вищезгаданий міньйон вийшов відразу у двох версіях – звичайній (містить шість треків) та люксовій (містить 17 треків).

За матеріалами: прес-служби гурту