Макс Товстий випустив новий сольний альбом

Музикант стверджує, що цей лонгплей «записаний не з комерційною метою, а щоб словами й музикою передати свої почуття».

У понеділок, 21 травня, фронтмен київського блюз-рок-гурту The Heavy Crawls Макс Товстий презентував сольний повноформатний альбом. Платівка, що отримала назву «Mesmerise», містить десять треків.

За словами музиканта, він давно прагнув записати альбом, у записі якого брали б участь не лише учасники The Heavy Crawls.

Макс Товстий, митець: «У деяких піснях 5-6 інструментів, багато гітар, клавіш, бек-вокалів, перкусії, запрошений трубач та скрипачка, а в “Make Up Your Mind” – цілий хор. Крім того, хотілося щось трохи легше за The Heavy Crawls в плані звучання, більше фанково-блюзового… Як на мене, альбом дуже емоційний – у ньому відчувається, що він був записаний не з комерційною метою, а щоб словами й музикою передати свої почуття. Раджу послухати останній трек – гітара моя там просто “плаче”, а скрипки, які записала Юліанна Хоменко, зробили настрій пісні».

Зауважимо, що альбом також вийде на фізичних носіях. Реліз на вінілах і дисках очікується вже влітку.

«Буду збирати групу під цей проект. Хочеться знайти однодумців. А далі – в тури по Європі, бо вже заскучав за цими безсонними ночами, переїздами і п’янками щодня у іншій країні», – поділився планами Макс.

Прослухати і придбати альбом «Mesmerise» можна на офіційному Бендкемпі музиканта:

Додамо, що «Mesmerise» – друга повноформатна сольна платівка лідера The Heavy Crawls. Попередній лонгплей «On The Road Again» побачив світ у грудні 2014 року.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року Макс Товстий створив власний лейбл Electric Experience Records.