Макс Пташник презентує киянам «Буденну Пересічну Драму»

Один із найнеординарніших львівських музикантів наживо представить у столиці свою найсвіжішу платівку.

Наприкінці квітня львівський мультиінструменталіст та засновник музичного проекту пташник Макс Пташник відвідає столицю із концертною презентацією свого січневого міні-альбому «Буденна Пересічна Драма».

«БПД – це моя перша спроба зробити концептуальний реліз, метою якого є розповісти історію. Тут йдеться про важливі тривалі стосунки, які з тих чи інших причин розвалились. Саме у день, коли все закінчується, починається історія, яку розповідає міні-альбом», – розкриває родзинку платівки її автор.

Наживо послухати EP «Буденна Пересічна Драма» кияни зможуть 28 квітня у арт-клубі «Тёплый Ламповый» (вул. Глибочицька, 72). Квитки вже зараз доступні за посиланням.

Нагадаємо, свіжа платівка гурту Макса Пташника умовно розділена на три акти, які є утіленням «періодів “відновлення” людини від стосунків».

«Перший – “поки ніхто не бачить” – це одна пісня, яка уособлює період, який можна описати простим прикладом: “Поки ти тусуєшся з друзями, то все ніби добре. Або ти робиш вигляд, що усе гуд, але поки ніхто не бачить – тобі погано”…
Другий – “ноти сумніву” – це дві пісні. “Що Таке Любов” та “Ноти Сумніву”. Це наступний етап, коли ти вже трішки оговтався та починаєш задавати питання: “Чому все сталось як сталось?”, “Хто винен у цьому?”, “А чи справді я любив?”, “Що я можу зробити краще?”… Знаходячи відповіді на ці питання, ми можемо стати кращими.
Третій – “виклик”. Це також дві пісні: “Будь Зі Мною Відверта” та “Виклик». У цьому періоді головний герой вже зібрався до купи, дав собі якісь відповіді та йде на зустріч новому…», – пояснює автор релізу.

Ознайомитись із платівкою можна нижче.

Також реліз можна придбати в магазині Google Play.

Зазначимо, міні-альбом «Буденна Пересічна Драма» став наступником дебютного EP Пташника «Обіцянка Кінця Самотності», що побачив світ у квітні минулого року. До його складу увійшло чотири пісні, одна з яких – «Воля» – народилася із поезії Юрка Іздрика.