MAiAK поділились дебютним кліпом «Summer»

Пісня стане частиною весняного лонгплею колективу.
MAiAK Summer відеокліп кліп Оля Журба Ярослав Татарченко Костянтин Пуга Олексій Петренко Роман Соболь
Фото: кадр з кліпу

Екранізована пісня стане частиною першого повноформатного релізу київських інді-рокерів, вихід якого відбудеться навесні. Режисером відео стала Ольга Журба, чиїми зусиллями раніше з’явилися кліпи «Без Тебе» гурту O.Torvald та «May» дуету DVOE.

«Ідея кліпу полягала в тому, щоб застосувати у відео техніку класичного колажу. З цією метою Оля відзняла усіх учасників групи і провела низку експериментів при монтажі з формою, текстурою та композицією», – розповів про творчий процес створення відео фронтмен гурту Ярослав Татарченко.

Відеокліп на пісню «Summer»:

За словами музикантів, вибір пісні для екранізації був зумовлений початком нового етапу в житті гурту.

«Ми вирішили зробити синглом саме «Summer», тому що це була перша пісня, яку MAiAK створили оновленим складом. Композиція написана минулого літа і є сукупністю наших музичних настроїв, які змінюються дуже часто», – так охарактеризував трек Ярослав.

Нині MAiAK це: Ярослав Татарченко (вокал, синтезатори, гітара), Костянтин Пуга (гітара, семпли), Олексій Петренко (бас-гітара) та Роман Соболь (барабани, перкусія). Останній, до речі, також відповідає за ударні в групі Brunettes Shoot Blondes.

«Влітку минулого року до нас приєднався Льоша Петренко. До його приходу в нашій музиці переважали синтезовані бас-лінії, які з появою Льоші змінилися й були доповнені потужною енергією живої бас-гітари. Так само барабанщика Льошу Тереніка, який був з самого початку існування MAiAK і з яким ми записали наш перший EP (однойменний з назвою групи міні-альбом було випущено навесні 2014 – прим. ред.), замінив Рома Соболь, який дуже гармонійно влився в групу зі своєю шаленою подачею та експресією», – розповів про кадрові перестановки лідер MAiAK.

Наживо почути колектив можна буде 19 лютого під час першого концерту серії «SnowPumaLive».