Львів’яни ROCKOKO оприлюднили другий кліп зі своєї трилогії

Для екранізації колектив обрав свій найсвіжіший сингл «Through The Time».
ROCKOKO Through The Time відео кліп Назар Дюбинський Михайло Романишин
Фото: скриншот з кліпу.

Гурт ROCKOKO, який творить інструментальну музику у жанрі сучасної класики, оприлюднив кліп на авторську композицію «Through The Time». Його режисером став Назар Дюбинський (Goodzyk Production).

«Це історія про нереалізовані можливості. Кожен з нас хоча б раз переживав колись в житті такий момент. Коли ти дуже чогось прагнеш, а тоді, коли, здавалося б, мрія твого життя справджується, щось не дає тобі не те що насолодитися, а й просто протягнути до неї руку…», – розповідає режисер виднограю.

У прес-службі колективу зазначають, що робота над кліпом зайняла два місяці, а знімальний процес тривав 12 годин поспіль.

Михайло Романишин, автор композиції та учасник гурту ROCKOKO: «Історія нашого кліпу – це постійна гра з протиріччями…
У цій історії манекени є зовсім різними і уособлюють нас, людей. От тільки ми повинні самостійно вирішити якими хочемо бути – “пластмасовими” чи “живими”».

Кліп «Through The Time»:

Зазначимо, перша частина трилогії – виднограй на композицію «Mutual Love» – було оприлюднено на початку серпня минулого року.

Нагадаємо, що учасник ROCKOKO Михайло Романишин також має сольний музичний проект Michael Novel, у рамках якого творить поп-музику вищого ґатунку. Наразі музикант випустив два сингли – англомовний «One That I Need» та україномовний «Не Залишай Мене Зі Мною».