Львівяни NAVIGATOR презентували зимово-різдвяну пісню

Композиція «Для Всіх Нас» була створена спеціально для музичного проєкту «Кришталеві візерунки».
NAVIGATOR Для Всіх Нас Орест Прус Кришталеві візерунки
Фото: надане прес-службою гурту.

Гурт NAVIGATOR презентував пісню «Для Всіх Нас», яка була написана спеціально для музично-волонтерського проєкту «Кришталеві візерунки».

За словами фронтмена колективу Ореста Пруса, до цього проєкту він з колегами оминали зимово-святкову тематику у своїх творах.

«Ми досить довго уникали достатньо відомої та популярної зимово-різдвяної теми, оскільки не хотілося створити щось банальне та стандартне. Проте цього разу вирішили спробувати. Ми прагнули зберегти стиль гурту, але у той же час надати пісні святковості. Думаю, у нас це досить непогано вийшло…
Пісня була написана дуже швидко, усі потрібні слова та звуки наче самі собою знайшли свої місця і склались у остаточну цілісну картину. Це був чудовий досвід!», – прокоментував вихід пісні Орест.

Композиція «Для Всіх Нас» від гурту NAVIGATOR:

Додамо, що офіційна радіопрезентація пісні відбудеться завтра, 18 грудня.

Нагадаємо, що в рамках проєкту «Кришталеві візерунки», започаткованого музичною спільнотою MVUA, було оприлюднено майже два десятки нових авторських різдвяно-новорічних композицій.

«Зимові свята – особлива пора, коли звучить особлива музика. Тривалий час нам доводилось слухати низькоякісний пісенний контент, який заполонив радіо- та телепростір. У своє виправдання програмні директори постійно торочили мантру “нема якісної української музики”… – “Гаразд”, – подумали ми, і запропонували музикантам написати нових українських різдвяно-новорічних пісень…
Завдяки меценатам, ці композиції було записано на студії і безкоштовно викладено в мережу Інтернет, аби в українців була можливість слухати якісну вітчизняну музику у цей святковий час. Також усі пісні проєкту можуть бути безкоштовно надані для ротації на радіо та ТБ», – розповіли ініціатори проєкту «Кришталеві візерунки».

Усі пісні «Кришталевих візерунків» можна послухати одним плейлистом на Ютюбі.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button

За матеріалами: прес-служби гурту.