Львів’яни MoonZoo привезуть до Києва нові пісні

Компанію їм на сцені складуть ужгородські електронщики TYUPA.

Гурт MoonZoo активно працює над другим студійним альбомом та час від часу тестує новий матеріал своїх концертах. Не виключенням стане і київський виступ львів’ян, який відбудеться 26 жовтня в клубі «Mezzanine».

Під час нього музиканти обіцяють наживо представити і першу ластівку із майбутньої платівки – сингл «Lovers».

«Композиція “Lovers” розпочинає нашу нову музично-космічну Одісею. Для нас та нашої творчості космосом незмінно залишаються людські емоції. Часом ми блукаємо у них роками, не зустрічаючи жодного знайомого нам супутника. Інколи натрапляємо на метеоритні дощі, дивних мешканців та чорні діри.
Наша подорож не вимагає багато зусиль, достатньо закрити очі й включити треки. Жодних гіперстрибків, лише плавне занурення в дивовижний світ власної уяви та переживань», – розповідають про свій трек учасники MoonZoo.

Сингл «Lovers»:

Додамо, що у цій пісні можна почути гостьовий бек-вокал Оксани Ціхурської.

У таборі ж MoonZoo зазначають, що «у самому альбомі також будуть різні колаборації з чоловічими та жіночими голосами».

Власне, цей та ще кілька невиданих треків колектив і презентує столичним слухачам. В основу ж концертної програми буде покладено матеріал з дебютного лонгплею «Sad Dance», який побачив світ восени 2018 року.

Ще однією родзинкою концерту стане участь у ньому неординарного ужгородського електронного гурту TYUPA, який, до речі, на початку вересня представив кліп на свій новий сингл «MIA».

Квитки на захід можна придбати за посиланням.