Львів’яни Incomer запрем’єрили новий сингл

За словами музикантів, пісня «Зграя» «створена у дусі гранджово-електронної пре-апокаліптичної саги».
Incomer Зграя Ed Myers сингл
Фото: частина графічного оформлення синглу.

Сьогодні, 19 лютого, відбулася презентація україномовної аудіороботи гурту Incomer. Пісня має назву «Зграя» та є логічним продовженням попереднього синглу львів’ян «Ed Myers».

«Родзинкою “Зграї” є те, що історія розпочалася в англомовному варіанті – “Ed Myers”, – а тепер продовжується україномовним синглом. Такий підхід ми робимо уже вдруге. Адже коли та ж пісня звучить солов’їною, вона справді трансформується», – розповідають музиканти.

За словами музикантів, описані у пісні «Зграя» події охоплюють період після катастрофи, неминучість якої оспівувалась ще у «Ed Myers». Тож, сприйняти цілісну історію можна лише прослухавши обидва варіанти.

«Голос диктора, що звучить на фоні, пошарово накладався і записувався через рупор. Саме це допомагає повністю зануритись в атмосферу середовища, в яке ми потрапляємо при прослуховуванні», – додають учасники Incomer.

Сингл «Зграя»:

Зазначимо, що «гранджово-електронна пре-апокаліптична сага», як називають свій англомовний трек «Ed Myers» музиканти, побачила світ шостого грудня 2018 року.

«Чому саме пре-апокаліптична? Не секрет, що людство уже давно на порозі екологічної катастрофи. Ми занедбали не тільки свою планету, а й самих себе. Чого тільки варті постійні міжнародні та расові конфлікти… Та головне питання у тому, чи зможемо ми усі об’єднатись у мирі та спільно протистояти викликам найближчого майбутнього», – прокоментували тематику пісні у таборі гурту.

Додамо, що сингл «Зграя» став другою україномовною аудіороботою у доробку Incomer. Раніше, у липні минулого року, тріо презентувало композицію «Кароока».

За матеріалами: прес-служби гурту.