Львівяни Incomer готують до випуску новий сингл

За словами музикантів, у цій пісні вони хотіли поєднати атмосферу фільмів про кохання середини ХХ ст. з дещо космічними музичними фактурами.

Львівське інді-тріо Incomer готується презентувати першу за п’ять місяців нову аудіороботу. Композиція матиме назву «KAROOKA» та буде презентована «найближчим часом».

Гліб Кухарук, вокаліст та гітарист гурту Incomer: «Нам постійно кажуть, що ми ніби пишемо саундтреки до фільмів. Так було, коли ми ще грали інструментальну музику, те саме казали в епоху пізніх Mystic Shores (Incomer є новою інкарнацією гурту Mystic Shores. – Прим. ред.).
Тому ми підійшли до роботи над “KAROOKA” з думкою, що цю кінематографічність варто перетворити у певну фішку нашого музичного продукту. Усе це матеріалізувалось у симфонічних звуках та дещо експериментальному наборі ефектів. Хотілося поєднати атмосферу фільмів про кохання середини ХХ століття із дещо космічними музичними фактурами».

За словами музикантів, в результаті у них вийшла цілісна аудіоробота.

«Це той рідкісний випадок, коли композиція відразу вийшла цілісна і практично не зазнавала змін у тривалому процесі відшліфовування. Що не властиво для нас, вона від самого початку мала романтичний настрій. Завжди хотілось поповнити свій арсенал таким твором», – доповнює свого колегу клавішник Incomer Данило Личко.

Нагадаємо, попереднім синглом львів’ян є пісня «Hectic Jelly», що була презентована 19 жовтня 2017 року.